З кожною наступною сесією вихованці старшої групи все активніше та організованішет виконують вправи та ритуали, намагаються дотримуватись “правил поведінки” та “жезла”. А ще дуже відповідально ставляться до своїх обов’язків Охоронців лісу та особливо Охоронців безпеки. Протягом двох сесій діти активно будували табір: планували територію, прикрашали її, облаштовували місця для сидіння, вогнища, будиночка на природі. А ще міркували та обговорювали про те, що все у світі потребує турботи та бережливого ставлення.
