Педагогічний колектив

Спеціалісти:

  • Борецька Тамара Миколаївна – тифлопедагог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, звання “вчитель-методист”
  • Троцюк Ганна Іванівна – тифлопедагог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, звання “вчитель-методист”
  • Шадура Олена Петрівна – вчитель-логопед, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
  • Троцюк Іванна Олександрівна – вчитель-дефектолог, спеціаліст
  • Кричинюк Людмила Сергіївна – музичний керівник, спеціаліст, значок “Відмінник освіти”
  • Дубік Тетяна Петрівна – музичний керівник, спеціаліст, звання “вихователь-методист”
  • Козбур Ірина Михайлівна – практичний психолог, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
  • Глущук Ірина Георгіївна – інструктор з фізкультури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
  • Гиричук Надія Пилипівна – керівник гуртка зображувальної діяльності, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, звання “вихователь-методист”
  • Мельник Олеся Петрівна – асистент вихователя
  • Гелюта Олена Анатоліївна – асистент вихователя, спеціаліст
  • Оніщук Галина Дмитрівна – асистент вихователя, спеціаліст

Вихователі:

  • Чухаль Світлана Олександрівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
  • Лазоркіна Алла Леонідівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
  • Жихор Ірина Миколіївна – спеціаліст І кваліфікаційної категорії
  • Степанюк Алла Валентинівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
  • Дудка Зоя Георгіївна – спеціаліст, звання “вихователь – методист”
  • Мартинюк Інна Вікторівна – спеціаліст вища кваліфікаційної категорії
  • Журба Тетяна Миколаївна – спеціаліст І кваліфікаційної категорії
  • Кузьмук Надія Миколаївна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
  • Граудс Ірина Савівна – спеціаліст вища кваліфікаційної категорії
  • Масюк Галина Михайлівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
  • Подошик Віта Олександрівна – спеціаліст
  • Мазеїн Анна Ігорівна – спеціаліст
  • Колодюк Аліна Вікторівна – спеціаліст І кваліфікаційної категорії
  • Міндер Оксана Вікторівна – спеціаліст вища кваліфікаційної категорії
  • Мизовець Олена Вікторівна – спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
  • Вакуліч Тетяна Степанівна – спеціаліст
  • Найдюк Тетяна Сергіївна – спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
  • Шевчук Наталія Вікторівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
  • Горайчук Ольга Анатоліївна – спеціаліст
  • Пініч Тетяна Юріївна – спеціаліст І кваліфікаційної категорії
  • Лупол Ірина Василівна – спеціаліст