Разом робимо Великдень добрим

Напередодні Великодня в нашому закладі дошкільної освіти панувала особлива атмосфера — світла, натхненна та наповнена щирим бажанням допомагати нашим військовим. Упродовж тижня вихованці, педагоги та батьки об’єдналися навколо доброї справи — благодійної ініціативи на підтримку ЗСУ.
Діти з захопленням переглянули благодійну лялькову виставу “Поросятко-невмивайко”. Театралізоване дійство не лише подарувало гарний настрій, а й стало символом єдності, турботи та радості, під час якого було зібрано 12000 грн.
Також наш заклад долучився до міського великоднього ярмарку, де були представлені вироби, зроблені руками дітей, педагогів та батьків. Великодні прикраси, декор та смаколики не лише тішили око, а й стали засобом збору коштів для військових в сумі 5200 грн.
Не залишилися осторонь і працівники закладу, які зробили свої благодійні внески, долучившись до благодійності. Завдяки спільним зусиллям вдалося передати допомогу у вигляді донатів настоятелю Благовіщенського собору Василю Мичко в сумі 35000 грн на придбання автомобіля для 100- бригади.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до нашої акції! Разом ми показали, що навіть маленькі серця можуть творити велике добро. Нехай Великдень принесе у кожну оселю мир, тепло і надію!

Залишити відповідь