Благодійна вистава “Поросятко-невмивайко”

У нашому закладі дошкільної освіти відбулася  благодійна вистава “Поросятко-невмивайко”, яку підготували та провели наші талановиті  педагоги для малечі. Вистава не лише подарувала дітям море позитивних емоцій, але й мала важливу мету — підтримку наших захисників із Збройних Сил України. Весела та повчальна історія про поросятко, яке не любило вмиватися, допомогла дітям у легкій формі ще раз нагадати про важливість гігієни, дружби та взаємодопомоги. А яскраві герої, щирі емоції та тепла атмосфера зробили цей день по-справжньому незабутнім.  Під час благодійного заходу зібрано 12000 гривень, які будуть передані на потреби ЗСУ. 
Щиро дякуємо батькам вихованців за  підтримку, небайдужість та активну участь у благодійності на підтримку Збройних Сил України. Ваш внесок — це не лише матеріальна допомога, а й потужний прояв єдності, патріотизму та турботи про майбутнє нашої країни. Разом ми наближаємо перемогу!

Залишити відповідь