Тиждень тепла і вдячності

Щиро вдячні  чудовим батькам вихованців, працівникам дошкільного закладу, які долучилися до тижня благодійних  справ. Спільними зусиллями було зібрано 25000 гривень, які передали    настоятелю храму Свято-Благовіщенського собору Василю Мичко на придбання автомобіля для військових. Висловлюємо  подяку кожному з вас за  небайдужість, підтримку та внесок у допомогу Збройним Силам України. Ваші донати — це не просто гроші, це справжній вклад у нашу спільну перемогу та майбутнє.  Ваша підтримка — це доказ єдності та сили.  Разом ми наближаємо той день, коли наша країна буде вільною, мирною та процвітаючою !

Залишити відповідь