Щиро вдячні чудовим батькам вихованців, працівникам дошкільного закладу, які долучилися до тижня благодійних справ. Спільними зусиллями було зібрано 25000 гривень, які передали настоятелю храму Свято-Благовіщенського собору Василю Мичко на придбання автомобіля для військових. Висловлюємо подяку кожному з вас за небайдужість, підтримку та внесок у допомогу Збройним Силам України. Ваші донати — це не просто гроші, це справжній вклад у нашу спільну перемогу та майбутнє. Ваша підтримка — це доказ єдності та сили. Разом ми наближаємо той день, коли наша країна буде вільною, мирною та процвітаючою !
