Магія очікування різдвяно-новорічних днів, передчуття свята, зимової атмосфери – все це втілилося у поробках, виконаних дітьми разом з батьками. Роботи вражають розмаїттям сюжетів, задумів, технік виконання, підібраних матеріалів. Всі вони зачаровують, дивують і вражають своєю майстерністтю виконання. А ще їх безцінність в тому, що всі виконані в родинному колі! Голосування у вайбер групі було дуже активним, з цікавими коментарями. Кожен міг вподобати найцікавішу роботу або просто помилуватися красою виробів. За результатами голосування 1 місце посів Арендарчук Артем (група № 9), 2 місце – Клімук Софія (група № 4), 3 місце – Сільчук Христина (група №9). Приз за неординарність і креативність отримала Клімчук Дарина (група №2). Всі учасники конкурсу були нагорожені дипломами та корисними солодощами. Дякуємо родинам наших вихованців за участь! Творіть разом з дітьми, даруйте свою фантазію, красу аби світ став кращим!
