В нашому дошкільному закладі було проведено поетичний фестиваль «З Україною в серці». У фестивалі взяли участь вихованці середніх та старших груп. Майстерність виконання, неприхована щирість справді вразили глядачів. Діти дуже старанно, інтонаційно, виразно та емоційно читали вірші про Батьківщину, які готували вдома з батьками та зі своїми вихователями. По закінченню заходу учасники отримали дипломи та солодкі подарунки. Щиро радіємо за успіхи дошкільників. Бажаємо маленьким громадянам нашої незалежної, єдиної і могутньої України успіхів у розвитку й вихованні, миру та любові від близьких, міцного здоров’я та гордості за свою Батьківщину!
