Ми здорові всі малята

Сьогодні в нашому садку пройшов День здоров’я під назвою «Ми здорові всі малята». На дійство до діток завітав лікар Айболить. Малята пригадали з лікарем  правила особистої гігієни: чищення зубів, правила миття рук. Найбільше отримали позитивних емоцій від виконнання веселої руханки, фізичних вправ на кординаційній драбині з кубиками, ходьбі по мотузці зигзагом. Також  діти з задоволенням пограли в гру з парашутом «Мікроби – геть».

Залишити відповідь