22 та 23 травня у нашому закладі пройшли випускні свята. Дійство, організоване у стилі ретро “Першокласні стиляги” стало оригінальним, колоритним, цікавим для дітей та дорослих. Яскраві вбрання та зачіски, джазова музика, нетрадиційні номери стали незабутніми моментами свята. Випусники виконували запальні танці : “Рухайся – замри” , “Топ – топ, хло – хлоп”, пісні: “Були ми малюками”, “Випускна десяточка”, “Прощавайте вихователі”. Читати далі …



