22 та 23 травня у нашому закладі пройшли випускні свята. Дійство, організоване у стилі ретро “Першокласні стиляги” стало оригінальним, колоритним, цікавим для дітей та дорослих. Яскраві вбрання та зачіски, джазова музика, нетрадиційні номери стали незабутніми моментами свята. Випусники виконували запальні танці : “Рухайся – замри” , “Топ – топ, хло – хлоп”, пісні: “Були ми малюками”, “Випускна десяточка”, “Прощавайте вихователі”. Особливо розчулила пісня – молитва, у якій діти зверталися до своїх батьків з подякою. Також неабияк вразив глядачів незвичайний оркестр “Маленький Веселунчик”. До інших випусників на свято завітала Гугл – Всезнайка. Разом з нею діти виконували завдання квесту, щоб знайти ключове слово. Сюрпризним моментом став прихід Бешкетника, який разом з випусниками виконував сучасний танок, запальну “Прощальну польку” та веселився. Сподіваємолся, що незабутні враження залишаться у наших випусників на все життя! Також щиро дякуємо батькам випусників, що долучилися до багодійності та зібрали кошти для ЗСУ у сумі 6825 грн. Бажаємо, щоб діти зростали здоровими, завзятими, успішними, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань під мирним небом України!

















