Хай буде мир у рідній Україні

21 вересня в світі відзначають Міжнародний день миру. В нашому закладі з дітьми проводилаль різноманітна робота на цю тематику: бесіди про мир та мирні стосунки між державами, читання віршів, перегляд відео “Ми за мир в усьому світі”, виготовлення поробок. Вихователі наголосили дітям, що наша Україна  дуже потребує миру та спокою, адже ми всі прагнемо  жити під мирним небом. Також вихованці  вчились дружно, доброзичливо, толерантно  ставитись один до одного, уміти просити вибачення та вибачати. Для закріплення знань про мир діти аплікували силуети голубів з паперу, адже він є символом миру. Наші дошкільнята щиро вірять у перемогу добра над злом та з нетерпінням чекають закінчення війни в Україні, перемоги та миру в державі.
   

 

Залишити відповідь