Рухаємось далі і продовжуємо впроваджувати методику “Цілющий ліс”. Під час другої сесії вихованці старшої групи під керівництвом фасилітаторів створювали спільне Безпечне місце та за допомогою таємного ритуалу “Ката”- пройшли посвяту в Охоронців лісу. Малюки з гордістю одягають посвідчення та з нетерпінням чекають наступних активностей. Сесія 3. Саме ця сесія принесла море емоцій усім учасникам. Адже цього разу дітлахів чекав Похід Читати далі …


