Вихованці старших та середніх груп долучилися до IV Міжнародного уроку доброти. Діти із великим задоволенням розповідали про своїх улюбленців: їх звички, уподобання, повадки. Також виготовляли мисочки, щоб годувати безпритульних тварин, ліпили з пластиліну чотирилапих, будували для них житло з цеглин лего, обігрували ситуації, брали активну участь у бесідах про тварин, які потребують людської допомоги.
