День довкілля

Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини. Працівники закладу та діти долучились до дня довкілля. Всі наводили порядок на території: замітали, загрібали опале листя, збирали гілки, прибирали квітники. Кожному з нас потрібно почати з себе, душею відчути єдність з природою. Станьмо розумними господарями на своїй землі!

Залишити відповідь