Збережи довкілля – розмалюй мрію

В нашому садочку був проведений конкурс дитячого малюнку на екологічну тематику „Збережи довкілля – розмалюй мрію”, зумовлений екологічними викликами сьогодення. Метою конкурсу було привернення уваги дітей та їх батьків до питань охорони та збереження навколишнього природного середовища. В конкурсі прийняли участь 32 вихованця. За результатами онлайн голосування перше місце посіла Левчук Єва, друге місце – Петрук Денис, третє – Петрук Анна. Переможців конкурсу було нагороджено грамотами та призами.  Не лишилися поза увагою інші учасники. Всім вручили подяки та заохочувальні призи. Дякуємо всім учасникам конкурсу. Шануймо Батьківщину! Бережімо природу! Будьмо наполегливими в боротьбі за чистоту нашої планети, впевнено рухаємось до ПЕРЕМОГИ!

Залишити відповідь