
Більше 1000 днів ми живемо в стані війни. Біль втрат та негаразди не зламали нас, а зробили сильнішими. Об’єднані однією метою, згуртовані небезпекою, тримаючись вірою в перемогу українських військових в нашому закладі пройшов Тиждень тепла і вдячності ЗСУ. Всі бажаючі мали можливість долучитися до майсер – класів плетіння маскувальної сітки та виготовлення окопних свічок. В тихій бесіді в процес праці вкладали щире прагнення допомогти, підбадьорити воїнів, бо їм теж дуже важлива увага і розуміння. В результаті сплели дві маскувальні сітки та виготовили 100 окопних свічок. А вихованці закдаду взяли участь у творчій майстерні “Печиво за донат”, розмалювавши власними руками імбирне печиво та виготовивши для військових патріотичні сувеніри. Батьки вихованців та працівники закладу разом задонатили 25000 гривень. Дякуємо всім за підтримку ЗСУ, будуємо світ добра!

















