Захоплюючий тиждень з вивчення комах закінчився у дітей групи №5 у дослідницькій лабораторії. Перед малюками постала проблемна ситуація: з повсякденного оточення зовсім зник цукор. Разом вдалися до активного обговорення: ” Як діяти далі?” На допомогу прийшла бджілка-трудівниця, яка подарувала банку меду. Маленькі дослідники охоче досліджували його властивості (колір, запах, густину, здатність розчинятись у холодній та теплій воді). На завершення клопіткої роботи мали змогу зайнятись творчістю – намалювати з допомогою меду весняні квіти. Солодкий аромат наповнив кімнату, а працьовиті вихованці переконались, який цінний та цікавий цей знайомий продукт.
