Постійний стрес негативно позначається на фізичному та психологічному здоров’ї педагогів, а мета базових принципів стрес-менеджменту – зниження ризику виникнення різних психосоматичних проблем і підвищення загального рівня добробуту. Вивчення стрес-менеджменту дає змогу педагогам більше контролювати свої емоції та реакції на стресові ситуації, залишаючись зосередженими та енергійними. Це позитивно впливає на загальну продуктивність і якість роботи. Здатність ефективно управляти стресом також позитивно впливає на взаємовідносини з колегами та батьками. Люди, які володіють навичками стрес-менеджменту, зазвичай краще сприймають конструктивний підхід у взаємодії з іншими.








