Семінар-практикум “Впровадження психолого-педагогічних та фізкультурних практик для гармонійного розвитку дошкільника”

У ЗДО №6 «Світлячок» (директор Наталія Удачна) 28.11.2025 р. відбувся семінар-практикум з нейрофітнесу та сучасних психолого-педагогічних практик для дошкільників.
Алла Лазоркіна провела вправу «Мій ресурс для здоров’я», Ірина Глущук презентувала можливості нейрофітнесу та вправи для розвитку координації.
Іванна Троцюк розповіла про фактори нейрогенезу, а психолог Ірина Козбур — про «хімію мозку» та вплив емоцій на розвиток дітей.
Педагоги виконали фітнес-мікс з елементами нейрогімнастики та поділилися враженнями у рефлексії «Світлофор вражень» .
Консультант ЦПРПП Оксана Колода наголосила на важливості поєднання руху, пізнання та емоційного добробуту дитини.
Разом створюємо середовище, де дитина росте у русі, думці та радості

Залишити відповідь