Вчитель-дефектолог нашого закладу Тетяна Сукач взяла участь у програмі підвищення кваліфікації «Інклюзія дошкілля: недискримінація в освіті з акцентом на захищені ознаки», організований ГО «ЕдКемп Україна» за підтримки міжнародних партнерів. Навчання було спрямоване на поглиблення знань з інклюзивної освіти, формування недискримінаційного підходу та опанування сенсорно-емоційно-поведінкового підходу (SEB-підхід) у роботі з дітьми дошкільного віку, зокрема з дітьми з особливими освітніми потребами. У межах сертифікаційної роботи педагогиня впровадила отримані знання на практиці та провела заняття з вихованцями, спрямовані на:
розвиток емоційної сфери;
формування навичок розпізнавання та вираження почуттів;
прийняття різноманітності та поваги один до одного;
розвиток тактильного, сенсорного досвіду й соціальної взаємодії.
Під час цих занять використовувалися елементи SEB-підходу, ігрові та сенсорні матеріали, що сприяли створенню безпечного, підтримувального й інклюзивного середовища для кожної дитини.
