До щорічної акції “16 днів без насилля” долучився і колектив ЗДО 6 “Світлячок”. Упродовж усього періоду акції в закладі відбулося чимало заходів з педагогами та вихованцями. У середній групі практичним психологом було проведене заняття “Будемо жити і разом дружити”. Діти старшої та спеціальної “В” груп під час заняття “Всі ми різні, але всі маємо рівні права” ознайомились з поняттям “толерантність”, вчились розуміти проблеми людей з особливими освітніми потребами. А малята спеціальної групи “Б” ознайомились із своїми правами. З метою обізнаності педагогів з питання захворювання ВІЛ/СНІД, старшою медичною сестрою була проведена інтерактивна гра “Що ми знаємо про СНІД”. Також колектив перевірив свої знання у вікторині “Я маю право”.






