Під час гри “Облаштуємо кімнати”, діти інклюзивної групи “В” спробували свої можливості у якості маленьких дизайнерів. Хоч і завдання не з легких, але малята їз захопленням виконували роботу. Потім кожен зміг обрати кімнату, яка найбільше сподобалася.
