Щиро вітаємо колектив нашого закладу за зайняте ІІІ місце серед закладів дошкільної освіти у міському фестивалі – конкурсі “Писанко, дивуй!” Ваша праця, самовіддача, професіоналізм і націленість на результат, створили загальними стараннями диво-писанку. Дякуємо всім за ідеї та допомогу у її створенні! Бажаємо вам енергії, сил і натхнення. Нехай удача завжди посміхається і всюди переслідує успіх! Віримо, що наступна Великодня писанка буде дивувати всіх під мирним небом України!
