Якщо знаєш чи чуєш про добрі справи, душа радістю повниться. Нині наші добрі справи – допомога ЗСУ. Батьки вихованців та працівники ЗДО №6 долучились до збору коштів на придбання автомобіля для військового Сергія. Частину коштів було зібрано завдяки акції “Книга за донат” та здачі макулатури – це 7000 грн. Ще 13000 грн. задонатили працівники. Загалом було зібрано 20000 грн і передано настоятелю храму Свято-Благовіщенського собору Василю Мичко. Велика вдячність тим, хто надає посильну допомогу військовим задля перемоги над ворогом!
