Малята старшої групи не тільки люблять гуляти стежинами по території садочка, милуватися красою природи, а ще й досліджувати її. Ось і сьогодні, гарного осіннього дня, разом з вихователем Найдюк Тетяною вони на прогулянці закріпили знання про гриби, їх значення в природі. Також перевірили засвоєний матеріал про їстівні і неїстівні гриби, тому що осінь-грибна пора, але не всі дорослі, а тим паче діти, знають як, де, коли і які гриби можна збирати, а які ні. Вихованці засвоїли правило: ” Будь- які гриби без дозволу дорослих в руки брати не можна!” Особливо дітям сподобалась гра “Відшукай гриб” (картинку) за допомогою “спостерігача”. Прогулянка була не тільки веселою, але й корисною!
