Літо — це пора яскравого сонця, веселих ігор та смачних вітамінів! У нашому закладі малята залюбки занурилися в тему «Смаколики літа», де знайомилися з корисними фруктами, улюбленими десертами та навіть трішки з шоколадом! Протягом тематичного дня діти: дізнавалися про літні фрукти: полуницю, черешню, персики, абрикоси, кавуни, виноград; вивчали, чому фрукти корисні, скільки вітамінів містять та як вони зміцнюють наш організм; Читати далі …



