Цікаве та насичене тематичне заняття провела музичний керівник Олена Потапчук з вихованцями старшої групи, присвячене Дню музики. Малята мали чудову нагоду зануритися у світ звуків, ритмів та мелодій, відчути себе справжніми музикантами. Радісне вітання «Привіт, привіт!» одразу створило дружню атмосферу. Далі діти весело виконували «Таночок на місці» – вправу на стільцях, що додала енергії та гарного настрою. Також малята здійснили Читати далі …



