У нашому дошкільному закладі проведено цикл занять з дітьми на тему «Правила безпечної зими» у межах спільної інформаційно-просвітницької кампанії з формування культури безпеки українців, що реалізується спільно з МВС України, Національною поліцією України, ДСНС України та ЮНІСЕФ. Під час занять педагоги у доступній та ігровій формі ознайомили вихованців з основними правилами безпечної поведінки взимку: на вулиці, під час ожеледиці, ігор Читати далі …



