Вчитель-дефектолог нашого закладу Тетяна Сукач взяла участь у програмі підвищення кваліфікації «Інклюзія дошкілля: недискримінація в освіті з акцентом на захищені ознаки», організований ГО «ЕдКемп Україна» за підтримки міжнародних партнерів. Навчання було спрямоване на поглиблення знань з інклюзивної освіти, формування недискримінаційного підходу та опанування сенсорно-емоційно-поведінкового підходу (SEB-підхід) у роботі з дітьми дошкільного віку, зокрема з дітьми з особливими освітніми потребами. У Читати далі …



