Тиждень добрих справ на підтримку ЗСУ

У нашому дошкільному закладі  завершився Тиждень добрих справ, спрямований на підтримку Збройних Сил України. Протягом п’яти днів діти, педагоги та батьки об’єдналися заради благородної мети — подарувати частинку тепла і турботи нашим захисникам.
Понеділок — День маленьких волонтерів.
Дошкільнята разом із родинами долучилися до збору смаколиків та кави для військових. Діти з великим бажанням наповнювали коробки подарунками, ділячись тим, що люблять самі.
Вівторок — “Печиво за донат”.
Під час творчого розмальовування імбирного печива малюки створювали яскраві їстівні шедеври. Пізніше всі охочі могли зробити благодійний внесок і отримати частинку солодкого добра.
Середа — Аквагрим і фотозона.
Заклад наповнився барвами та усмішками. Діти отримали можливість перетворитися на улюблених героїв завдяки аквагриму та зробити пам’ятні світлини у тематичній фотозоні.
Четвер — Скринька добра.
У цей день кожен охочий міг залишити свій благодійний внесок у “скриньку добра”. Вихователі провели майстер-клас із виготовлення святкових свічок, а діти створили щирі листівки з побажаннями та подякою нашим оборонцям.
П’ятниця — Лялькова вистава.
Завершенням тижня став перегляд лялькової вистави “Як Святий Миколай загубив рукавичку”, яка подарувала дітям радість і нагадала про важливість робити добрі справи щодня.
Тиждень добрих справ став яскравим прикладом того, як навіть маленькі серця можуть робити великі вчинки. Дякуємо всім, хто долучився до підтримки наших захисників. Батьки вихованців задонатили  26700 гривень, також долучилися працівники закладу – 13300 грн. Всі кошти в сумі 40000 грн будуть передані настоятелю Благовіщенського собору Василю Мичко для потреб наших військових. А смаколики передаємо волонтеру Миколі Канівцю для  військових з Ковеля, які несуть службу в гарячих точках.

Залишити відповідь