Диво – город на підвіконні

А хто сказав, що город можна засаджувати тільки влітку? У нашому закладі  ми доводимо, що рослини можуть рости навіть узимку! Щороку вихователі разом із дітками створюють зимові городи на підвіконні. На них висаджують різні овочі: цибулю, кріп, петрушку, салат, квасолю, а також висівають зернові культури. Така практична діяльність  формує у дітей працьовитість, допитливість та любов до природи. Запрошуємо батьків підтримувати ініціативу та створювати зелені куточки вдома разом із дітьми!
 

Залишити відповідь