Знову відправили партію харчових кришок до Благодійного фонду “ОВЕС”. Разом назбирали 9 мішків!
Щира подяка батькам вихованців та працівникам закладу, які долучились до акції. Зібрані кришечки будуть відправлені на переробку, а отримані кошти перераховані на закупівлю БПЛА українського виробництва для підрозділів Збройних Сил України. Не викидайте пластикові кришечки від харчових пляшок! Адже те, що зазвичай опиняється на смітнику, може врятувати комусь життя і допомогти в захисті країни. Акція “Крила” триває до перемоги! Кожна принесена кришка стає краплею допомоги. Збір продовжуємо!

