Конкурс “Писанко, дивувй!”

Щиро вітаємо колектив нашого закладу за зайняте ІІІ місце серед закладів дошкільної освіти у міському фестивалі – конкурсі “Писанко, дивуй!”  Ваша праця, самовіддача, професіоналізм і націленість на результат,  створили  загальними стараннями диво-писанку.  Дякуємо  всім за  ідеї та допомогу у її створенні!  Бажаємо вам енергії, сил і натхнення. Нехай удача завжди  посміхається і всюди переслідує успіх! Віримо, що наступна Великодня писанка буде  дивувати всіх під мирним небом України!

Залишити відповідь