26 квітня центральна алея парку імені Т.Г.Шевченка стала місцем буяння творчої фантазії, кольорів, пасхальної символіки, які вклали освітянські колективи в писанки. Водночас, але на іншій локації, проходив благодійний ярмарок, де можна було придбати різноманітні смаколики, вироби ручної роботи на пасхальну тематику. Активності додавало те, що всі кошти будуть спрямовані на допомогу ЗСУ. Щиро вдячні чудовим батькам вихованців, працівникам дошкільного закладу, які долучилися до благодійної справи. Ваш внесок та енергія допомагли зробити цю подію успішною і корисною. Із зібраних коштів 5000 грн. передали на придбання купольного РЕБу для наших захисників та 5650 грн передано організаторам ярмарку. Наближаємо Перемогу всі разом!
