
Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються
із далеких країв птахи, земля одягається в зелень, квітнуть сади, перегукуються пташиним співом гаї. Прийшла весна!
16 квітня ми відзначали Великдень. Цього дня за традицією багато родин та близьких друзів збиралися за великим столом із безліччю великодніх страв. З давніх-давен для українського народу Великдень був головним релігійним святом року. За багато тисячоліть у нас сформувалось чимало традицій, обрядів і вірувань. В Україні біля храму співали пісні, влаштовували великодні забави, водили танки і влаштовували ігри. Великдень заведено святкувати тиждень.
Сьогодні, 18.04.2023р. у ЗДО №6 відбулась тематична розвага «Свято Великодня» для усіх малюків закладу. Лунали Великодні дзвони. Малят зустріла Господиня та пригадала обряди і традиції цього світлого свята. Виконуючи кривий танок, дітлахи вийшли на святково прикрашену галявину. Флешмоби «Весна прийшла у рідний край», «Золоті промінчики» допомогли створити позитивний настрій у малюків. Далі гра-квест «Знайди писанку», гра «Струмочок парами», «Передай писанку по колу», «Котилася писанка», «П’ять кроків назустріч», «Естафета з перешкодами» тощо.
Ми весело провели час, позитивні емоції переповнювали всіх присутніх і, наче справді, в такий сонячний світлий день на всіх зійшла Божа благодать.
Великдень закінчується, але ще стоять на столах паски, крашанки. І той маленький вогник надії та любові, що загорівся у наших душах від гучного і величного «ХРИСТОС ВОСКРЕС!», і досі палахкотить. А дитячі уста тихенько у відповідь – «ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!»
Минають часи, спливають десятиліття, а українські традиції й обряди переходять із покоління в покоління. Ми бережемо їх бо палко любимо свою землю.
