У ЗДО№ 6 триває ,,Тиждень безпеки життєдіяльності’’. Сьогодні, 27 квітня, до малюків завітали працівники 19 пожежно-рятувальної частини м. Ковеля. Вихованці мали можливість узагальнити і закріпити знання, отримані в результаті систематичної роботи по вивченню правил безпечної поведінки у випадку пожежі. Діти та персонал закладу на власні очі побачили та спробували у дії знаряддя праці рятувальників. Малюкам пощастило відчути на собі вагу пожежного шолома, приміряти робочі рукавиці. Пожежники продемонстрували роботу електроінструментів, які використовуються під час долання перешкод на шляху до епіцентру вогню. Хорошим досвідом для всіх охочих стала робота з пожежним рукавом. Потужний струмінь води з рукава засвідчив готовність боротися з будь-яким вогнем. Діти з увагою спостерігали за “мачтою” – особливим ліхтарем, який освітлює затемнену територію розміром зі стадіон. Вихованці мали можливість побачити в дії вже знайомий вогнегасник, а персонал закладу – повправлятись у користуванні ним. Малюки відчули себе справжніми пожежниками, побувавши у кабіні сучасного пожежного автомобіля. Щиро дякуємо нашим героям – рятувальникам за цікаву розповідь, переконливі ілюстрації, уважне ставлення до кожного допитливого малюка. Саме такі зустрічі залишаються у пам’яті, збагачують потрібною інформацією, сіють в маленьких українцях повагу до мужніх професій дорослих, стають початком дитячих мрій про власне майбутнє.