Ось і промайнули останні цілющі сесії проєкту. Так багато пройдено вихованцями та фасилітаторами завдань та випробувань, сказано щирих слів про враження та емоції, а також набуто навичок зцілення, відновлення та збагачення життєвих сил за допомогою природи.
Сум і одночасно радість наповнювали дитячі серця під час останньої сесії. Фасилітатори нагадали дітям, що це особливе місце в природі належить їм і вони завжди зможуть прийти сюди й провідати дерева, рослини. А у моменти, коли лячно, самотньо, неспокійно, образливо, сумно, невпевнено, тобто коли треба заспокоїтися, – завжди можна заплющити очі і побути в Безпечному місці, спокійно подихати, зробити «Кату» або вправу «Дерева». Дякуємо фасилітаторам Тетяні Найдюк та Ірині Козбур за плідну роботу!

