Підсумки міського фестивалю-конкурсу “Писанко, дивуй”

Вітаємо з перемогою!
Колектив закладу дошкільної освіти №6 “Світлячок” здобув ІІІ місце у міському фестивалі-конкурсі “Писанко, дивуй!” у номінації Диво-кошик Великодній”. Наші педагоги творчо підійшли до створення Великоднього кошика, продемонструвавши креативність, майстерність та любов до українських традицій. Робота вразила журі яскравістю, оригінальністю і теплотою. Щиро дякуємо усім учасникам за активність, старанність та натхнення! Бажаємо нових творчих здобутків і перемог! Разом творимо чудеса!

Залишити відповідь