У нашому дошкільному закладі пройшов Тиждень безпеки, протягом якого вихованці вивчали правила безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях через цікаві ігри, бесіди, тематичні заняття, моделювання ситуацій та перегляд відео.
Діти знайомилися з правилами безпечного перебування на природі, дізналися про корисні та небезпечні рослини, комахи, тварини. Обговорювали, як поводитися на прогулянках у лісі, біля водойм, у парку. Також вивчали основні дорожні знаки, грали в рольові ігри пішоходів і водіїв, практикувалися переходити дорогу на умовному пішохідному переході. Особливу увагу приділили світловідбивальним елементам на одязі. Діти обговорювали, як поводитися у місцях скупчення людей, кого можна вважати безпечним дорослим, як діяти у випадку, коли загубилися або опинилися в незнайомому середовищі. Вихователі акцентували увагу на важливості знання особистої інформації (ім’я, прізвище, адреса, телефон батьків). Під час ігор діти засвоїли, що не можна гратися з вогнем, сірниками, електроприладами. Переглядали навчальні мультфільми про роботу рятувальників, знайомилися з номером екстреного виклику 101. Вихователі провели заняття на тему гігієни, правильного харчування, загартування та рухової активності. Малята вчилися розпізнавати симптоми захворювання та говорити дорослим, якщо почуваються погано. У доступній формі дітям пояснили, що робити у разі виявлення підозрілих предметів. Дошкільнята дізналися, що не можна торкатися незнайомих предметів, гратися на покинутих територіях, та що про знахідку слід повідомити дорослих.






















