Рухаємось далі і продовжуємо впроваджувати методику “Цілющий ліс”. Під час другої сесії вихованці старшої групи під керівництвом фасилітаторів створювали спільне Безпечне місце та за допомогою таємного ритуалу “Ката”- пройшли посвяту в Охоронців лісу. Малюки з гордістю одягають посвідчення та з нетерпінням чекають наступних активностей.
Сесія 3.
Саме ця сесія принесла море емоцій усім учасникам. Адже цього разу дітлахів чекав Похід на природу та цікаві активності на вулиці. За допомогою активних ігор: “На плоту”, “Носимо воду” та “Переправа через річку” діти здобули досвід командного долання перешкод. А ще вони вчились розвивати почуття внутрішньої безпеки через ритуал освоєння території табору.




