В старшій групі №3 відбулося цікаве та пізнавальне заняття на тему «Добро живе у кожному з нас». Вихованці говорили про важливість добрих вчинків, вчилися допомагати один одному та ділилися своїми історіями про доброту. Граючи у цікаві ігри, дошкільнята закріпили прислів’я про добро за допомогою мнемосмужок, розіграли ситуацію “Як вчинив би ти?” та створили «Дерево добрих справ». Та найбільше сподобалась дітям театралізована казка “Про добро”, де діти-актори в образах тваринок показали як добрі та погані вчинки впливають на оточуючих. Це заняття допомогло зрозуміти, що навіть найменший добрий вчинок може зробити когось щасливішим! Адже добро живе у кожному з нас і важливо не забувати ділитися ним щодня.
