Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних навичок, і саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить малюків уразливими в усіх відношеннях. З метою навчання дітей правилам безпеки та набуття ними практичних навичок поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій, в дошкільному закладі з 30.09.24.по 04 жовтня було проведено “Тиждень безпеки дитини”. Під час занять, бесід, моделювання ситуацій, вирішення проблемних ситуацій, розгляд ілюстрацій, перегляд відео на такі тематики: екологічна, особиста, пожежна та мінна безпека, правила дорожнього руху вихованці закріпили набуті знання та вміння.
















