Семінар – практикум «Дитина в гармонії з природою»

Серед надзвичайно важливих проблем сучасності, що турбують людство, особливо виділяються екологічні. Та, на жаль, не всі це усвідомлюють. Саме тому, важливого значення набуває екологічна освіта, основною метою якої є збагачення чуттєвого досвіду дітей у процесі пізнання природи, формування системи екологічних знань, екологічної культури, розширення кола уявлень про природоохоронну роботу в природі, що ґрунтуються на ставленні до природи як унікальної цінності.
11 квітня 2024 року в  ЗДО № 6 “Світлячок” був проведений  семінар-практикум  “Дитина в гармонії з природою” для професійної спільноти вихователів.  Оксана Колода, консультант ЦПРПП, сформулювала мету даного заходу та важливість екологічного виховання. Під час зустрічі педагоги мали змогу переглянути  організовану діяльність «Бережи свою планету». Вихователь Зоя Дудка запропонувала дітям   електронну книгу, під час читання якої вихованці вирішували завдання екологічного характеру. Наталія Удачна, директор ЗДО № 6, окреслила шляхи виховання патріотичних почуттів у дітей через пізнання природи. Алла Лазоркіна, вихователь-методист, поділилася досвідом та перевагами використання медіатехнологій у роботі вихователя з екологічного виховання. Вихователь Анна Мазеїн ознайомила з використанням інноваційних методів та технологій природничо – екологічної освіти дошкільників. А вихователь  Тетяна Пініч провела майстер – клас по складанню екологічної казки з  використанням інтерактивних технологій. Також увазі прнисутніх  було запропоновано відеопрезентацію «День без іграшок». Цей семінар – практикум дозволив перевірити кожному свою компетентність в питаннях екологічного виховання та підвищити її.

Залишити відповідь