Конкурс “Гратися і не боятися”

У такий нелегкий час як ніколи важливо підтримувати ментальне здоров’я дошкільнят, а особливо, коли це дітки з особливими освітніми потребами. Тому асистент вихователя старшої інклюзивної групи “А” Тетяна Сукач із задоволенням взяла участь у конкурсі “Гратися і не боятися”, оголошеному UNISEF_Ukraine під патронатом Міністерства освіти і науки. За умовами конкурсу діти виконували руханку під пісню “Я і Ти”, стоворену Світланою Тарабаровою та психологинею Світланою Рой. За допомогою різних інструментів асистент вихователя розвивала навички креативності і творчості, а саме: діти малювали нетрадиційними, цікавими техніками, грали гру на розслаблення “Ніжний котик”.  За результатами конкурсу Тетяна Сукач разом з своїми вихованцями стали переможцями та отримали розвивальні набори для щоденних занять з дітьми.

Залишити відповідь