Стрітення святкували-весну закликали

Цикл зимових свят закінчується, коли приходить останній місяць зими. В лютому місяці ми святкуємо Стрітення, яке символізує зустріч Зими з Весною. В цей день малюків ознайомили з традиціями святкування,  прикметами, повір’ями, пригадали обряди. Вихованці ст. групи інсценізували зустріч Зими і Весни та разом водили кривий танок. Діти інклюзивної В та інклюзивної Г виготовляли птахів з паперу та прикрашали ними кущі. В кожній групі малята за звичаєм, який існує в Україні, ліпили з тіста “жайворонків”, щоб закликати весну, промовляли слова: “Весно-красно, прийди, тепло принеси !” А під час прогулянки діти намагалися визначити, яка ж пора року переможе в одвічній суперечці – зима чи весна? І дзвеніли дитячі голосочки з вірою, що весна почує і швидко прийде. А кухарі спекли неймовірно гарних жайворонків, щоб кожна дитина змогла принести його додому, розповісти про обряд і разом з рідними закликати весну.

Залишити відповідь