Спільними зусиллями наближаємо перемогу

В передноворічні дні батьки вихованців та працівники закладу освіти №6 “Світлячок” продовжили добру справу – донатили для потреб ЗСУ. Щоб зробити прийдешній рік  переможним, роком добра і світла – важлива участь кожного в підтримці воїнів, в забезпеченні їхніх потреб. Розуміючи це, кожен прагне зробити свій внесок в таку важливу справу. Спільними зусиллями   було зібрано 20000 грн і передано настоятелю храму Свято-Благовіщенського собору Василю Мичко. Кошти будуть спрямовані для потреб наших земляків, які захищають рідну землю. Наша допомога та молитва стануть потужною підтримкою мужнім воїнам, наближатимуть ПЕРЕМОГУ!

Залишити відповідь