Осінь квіти нам дарує

Сьогодні до малят спеціальної групи “Б” в гості знову завітав ведмедик Мишко. Він приніс цілий букет осінніх квітів. Діти запропонували ведмедику пограти  у дидактичні ігри “Знайди квітку”(шукали на картинці схожу квітку з букету Мишка і прикріплювали до дошки), “Букет який” (різнокольоровий, пахучий, запашний, ароматний, барвистий). Вибрали з букету найпишнішу квітку жоржину і вивчили  її будову (стебло, листя, пелюстки, корінь) . Малюки із захопленням проводили дослід з квітами, пелюсточки яких розкриваються у водичці, вивчали вірш П.Амбросій”Зінин квітник”. а  також підбирали віночки під колір платтячок  дівчаток.

Залишити відповідь