Серпневий ранок сьогодні наповнив заклад дошкільної освіти №6 веселим галасом, шумом, сміхом дітей, як щасливий передвісник свята 1 Вересня, початку нового навчального року в усіх ланках освіти.
Усміхнені малюки, засумувавши добряче за садком і друзями, старанно допомагали розвішувати кульки, жваво спілкувались із однолітками, грались.
Грайливий вітерець постійно намагався зірвати різнокольорові кульки і підняти їх у небо, та нічого йому не вдалось. В розмаїтті кулькових кольорів щасливо виблискували дитячі оченята: блакитні, сірі, карі… І серце огортала надія: все буде у нас добре, все буде Україна!


