Великоднє свято символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Наші містяни відроджують та свято бережуть свої національні традиції, уявлення про весняне пробудження, про невмирущість вічно живого духу нашого народу. З цією метою презентувіалась виставка ,,Писанко, дивуй’’, на якій була представлена робота нашого закладу,, Мотанка-Богиня, наша Берегиня’’.
Мотанка-Богиня,
Наша Берегиня
Шилася-моталась—
В Писанку вписалась!
Стрічки розлетілись!
Маки загорілись!
Вишивка заграла,
Землю заквітчала!
Перли-намистинки
Летять у хмаринки,
Вітер забавляють,
Паску величають!
Лине над лісами,
Котиться степами,
Річкою і морем,
Відганяє горе.
Береже від лиха
І дарує втіху.
Розвіва тривогу,
Кличе Перемогу!


