Гомін і дзвінкий дитячий сміх – радісна подія для нас усіх !!!

На жаль, до нас завітала непрохана гостя-війна. Чорним страшним птахом увірвалася у наше розмірне життя і внесла свої корективи. Наш заклад змушений був на тривалий термін зупинити свою освітянську діяльність. Але  сьогодні у нас радісна подія- повсюди чути гомін і дзвінкий дитячий сміх. Адже наш садочок відчинив свої двері для маленьких ковельчан, аби дошкільнята мали змогу навчатись та весело проводити час з своїми однолітками. Вихованці користуватимуться кімнатами-укриттям, які підготували для нас у сусідньому ліцеї №13. Адміністрація ЗДО№6, педагоги, батьківська громадскість дуже радіють з того, що повернулись в стіни свого закладу, щиро вдячні за турботу про наших дошкільнят.